Hopp til innhold

Turoperatører og -agenter

Vi prioriterer vertskapsrollen høyt og ønsker å gi besøkende turoperatører, reisebyråansatte, media og presse best mulig service og assistanse. Se våre tjenester nedenfor og registrer deg på vårt nyhetsbrev.

Her kan du bestille flere av Norges største og mest spektakulære turistattraksjoner som Flåmsbana, fjordcruise som er på listen til UNESCOs verdensarvlandskap samt overnatting.

Bestilling

Logg på agentbestillingen her. Hvis du ikke har påloggingsopplysninger, men ønsker kontrakt med Norway's best AS som turoperatør eller agent, kan du ta kontakt med salgsavdelingen vår

Hvis du ikke har brukt Citybreak før, anbefaler vi også at du laster ned agenthåndboken vår. Du kan laste ned agenthåndboken vår her.pdf

Product Manual 2022

Kun engelsk

Online e-magazine with interactiv dashboard, share and download.pdf

Fullscreen: Click in the middle of the window for fullscreen. Press Esc to exit fullscreen.

Fotoservice

Vi har en digital bildedatabase med bilder fra Flåm, Geiranger, Lysefjorden og andre områder der vi har drift. Formålet med Norway's best Photoservice er å fremme nasjonal og internasjonal markedsføring av reisemålene våre til presse og turoperatører. Alle bilder som skal brukes, skal krediteres. For eksempel "Foto: Norway's best / Photographer: Sverre Hjørnevik" 

Meld deg på vårt nyhetsbrev!

Norway's best AS sender ut et månedlig nyhetsbrev til våre turoperatører, agenter, bedriftskunder og partnere. Nyhetsbrevet vårt gir deg siste nytt og informasjon om våre destinasjoner og produkter.

Hvis du ønsker å motta nyhetsbrevet, registrer deg nedenfor.

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Kontaktinfo Salg

Head of Sales
Stig Johnny Buvik
Phone: (+47) 90 76 19 12
E-mail: stig@norwaysbest.com

Head of Product Management
Alexander Hillerich
Phone: (+47) 90 18 75 53
E-mail: alexander@norwaysbest.com

Sales-& Key Account Manager
Roger Moe
Phone: (+47) 40 49 10 46
E-mail: roger.moe@norwaysbest.com

Deputy Head of Sales
Gry Steine Mundal
Phone: (+47) 47 61 94 91
E-mail: gry@norwaysbest.com

Sales- & Key Account Manager
Fabiola Salmoran
Phone: (+47) 48 19 47 39
E-mail: fabiola@norwaysbest.com

Sales- & Key Account Manager
Paal Thunæs
Phone: (+47) 95 10 08 18
E-mail: paal.thunes@norwaysbest.com

Sales & Operations
Maira R. Andresen
Phone: (+47) 98 90 32 12
E-mail: sales@norwaysbest.com